Katalog ve Yaka Kartı

Fuar Kataloğunda yer alabilmek için lütfen Fuar Profilinizi onaylayınız.
FUAR KATALOĞU
 
 1. Müşteri Deneyimi Ekibi tarafından e-mail adresinize gönderilen kullanıcı adı ve şifre ile aşağıdaki link üzerinden Katalog ve Yaka Kartı sistemine giriş yapınız. Giriş bilgilerinizi bilmiyorsanız "beauty.destek@icaevents.com.tr" adresi üzerinden bizimle iletişime geçerek sistem giriş bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

 2. Sisteme giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan "Fuar Profilim" başlığına tıklayınız. 

 3. Açılan sayfadaki fuar kataloğunda yer alacak firma bilgilerinizi doldurduktan sonra sayfa sonunda yer alan "Kaydet ve Sonra Devam Et" butonuna basarak profilinizi kaydediniz.

 4. Profilinizi gözden geçirdikten sonra bilgilerinizin işleme alınabilmesi için "Fuar Profilim" sayfasının sonunda yer alan "Bilgilerimi Onaylıyorum" butonuna tıklamayı unutmayın.

 5. Katalog Bilgilerinizi onaylamanız için son tarih 26 Mayıs 2023'tür.
KATILIMCI YAKA KARTI
 

Fuar Profiliniz Müşteri Deneyimi Ekibi tarafından kontrol edilip onaylandıktan sonra fuar zamanına kadar yaka kartlarınızı oluşturabilirsiniz. 

 1. "İşlemler" menüsünün altından "Yaka Kartları" sayfasını açın.

 2. "Yeni Yaka Kartı Oluştur" butonuna tıklayın.

 3. Açılan sayfadaki bilgileri doldurduktan sonra "Devam Et"'e basın.

 4. Oluşturduğunuz yaka kartlarınızı aynı sayfa üzerinden indirebilirsiniz. Ayrıca belirtmiş olduğunuz e-mail adreslerine yaka kartı otomatik olarak gönderilmektedir

 5. Alanda sıra beklememek için yaka kartınızın çıktısını alarak fuar alanına gelirken yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

 6. Sistem üzerinden yaka kartı oluşturamazsanız fuar alanında kurulacak olan kart dağıtım standımızdan da yaka kartı çıkartabilirsiniz.

 7. Standınızı ziyaret edecek ziyaretçileriniz ile online davetiye linkini paylaşarak onları standınıza davet edebilirsiniz.

NOT: Stant kurulumu esnasında Katılımcı Yaka Kartları kullanılamaz. Kurulum zamanı alanda bulunacak kişilerin ISG Yaka Kartı çıkartması gerekmektedir. Daha fazla bilgi için Operasyon Departmanımız ile görüşebilir veya "Katılımcı El Kitabını" inceleyebilirsiniz.
 

Katalog ve Yaka Kartı Sistemine Giriş 
Banner & Online Davetiye
Müşteri Deneyimi Ekibi | Bize Ulaşın!

Müşteri Deneyimi Ekibi
beauty.destek@icaevents.com.tr
+90 212 970 83 08

ORGANIZED by ica.events


 

Bizi takip edin!#BeautyEurasia #BeautyEurasia2023