KATILIMCI FİRMA STANT ETKİNLİKLERİDeğerli Katılımcımız

Kozmetik ve kişisel bakım sektörlerinin Türkiye ve Avrasya bölgesindeki lideri olan Beauty Eurasia fuarına hoş geldiniz!

Katılımcılarımızın görünürlüklerini artırmaları, marka bilinirliklerini güçlendirmeleri, fikir önderliklerini yansıtabilmeleri ve yeni ürünlerini gösterebilmeleri adına kendi stantlarında düzenledikleri özel etkinliklerini duyurmaları için destek vermekteyiz.
 
Stant içi aktiviteler hedef kitlenizdeki ziyaretçilerin mutlaka ilgisini çekecek ve fuar alanında farklılaşmanıza neden olacaktır.
Etkinliklerinizi Beauty Eurasia farkıyla duyuru çalışmalarınıza katkıda bulunmaktan memnuniyet duyarız.
Sizlerin markalarını daha iyi tanıtabilmek, çalışmalarını daha görünür kılmak ve pazarlama faaliyetlerinde çözüm ortaklığı yapabilmek için sizlerden bilgi rica ediyoruz.
 
Ne tip etkinlikleri, nerede ve hangi kurallar çerçevesinde düzenleyebileceğiniz konusundaki tüm detayları aşağıdaki KATILIMCI FİRMA STANT ETKİNLİK FORMU’nda incelemenizi önemle rica ederiz.


STANDINIZDA YAPABİLECEĞİNİZ ETKİNLİK TİPLERİ
 
Tanıtım Kokteyli Demo Uygulama
Basın Ağırlama Ürün Tanıtımı Sunumu
Influencer Ağırlama Saç & Makyaj Atölyesi
Söyleşi Koku Atölyesi
Hediye Çekilişi Nail ArtBEAUTYEURASIA SiZE NASIL DESTEK VEREBİLİR?
  • Fuar web sitesi “Katılımcı Etkinlikleri” içinde yer verme
  • Sosyal medya paylaşımlarında etkileşim desteği
  • Fuar ziyaretçi rehberi ve etkinlik programı çizelgesi içinde yer verme
  • ICA Connect mobil uygulaması içinde ajanda bölümünde yer verme
 
Bu tip aktiviteleri gerçekleştirmek için lütfen linkte yer alan ilgili formu eksiksiz doldurup 
EN GEÇ 2 HAZİRAN 2023, CUMA gününe kadar formda yer alan kontak kişilere gönderiniz.

Bu tarihten sonra gelen içerikler dijital ve basılı mecralarımızda duyuru desteği için gerekli olan zamana uymayacağından değerlendirilemeyecektir.
 
FİRMA ETKİNLİĞİ BİLGİ FORMU
 
ÖNEMLİ NOTLAR
 
  • Katılımcı firmaların stantlarında düzenledikleri etkinliklerin onaya tabi olduğunu ve kurallar çerçevesinde uygulanma zorunluluğunu belirtmek isteriz. Yapılacak tüm etkinlikler ve içeriği, organizatör “ICA Beauty Fuarcılık Operasyon” ve İş Sağlığı & Güvenliği kapsamında anlaşmalı “SAKA İSGM” firması tarafından onaya tabidir.
  • Ses Düzeyi Müzik yayını ziyaretçileri ve diğer katılımcıları rahatsız etmeyecek şekilde düzenlenmelidir. Aksi durumlarda ICA Beauty Fuarcılık’ın müdahale etme yetkisi vardır. İzin verilen maksimum ses seviyesi 80 dB’dir.
  • Yüksek sesli ve şov içerikli etkinliklerin stantlarda ve koridorlarda düzenlenmesi yasaktır.
  • Tanıtım-Araç-Gereç Etkinliklerin organizasyon ve uygulamasındaki tüm tasarım, planlama ve ziyaretçi iletişiminden firmalar sorumludur. Katılımcıların kendi yapacakları aktiviteler için gerekli olan gereç ve teknik malzemeler katılımcı firma tarafından sağlanmalıdır.
  • Güvenlik Uygulamalardaki stant ve ziyaretçi güvenliğinden Katılımcı Firma sorumludur. Gösteri amaçlı dahi olsa alana duman, buhar, toz, gaz ve sıvı verilmesi yasaktır. Ekinliklerde evcil hayvanların getirilmesi veya kullanılması kesinlikle yasaktır.
 
 


 
Banner & Online Davetiye
Sık Sorulan Sorular
Müşteri Deneyimi Ekibi | Bize Ulaşın!

Müşteri Deneyimi Ekibi
beauty.destek@icaevents.com.tr
+90 212 970 83 08

ORGANIZED by ica.events


 

Bizi takip edin!#BeautyEurasia #BeautyEurasia2023