KATILIMCI FİRMA STANT ETKİNLİKLERİ

Değerli Katılımcımız,

Kozmetik ve kişisel bakım sektörlerinin Türkiye ve Avrasya bölgesindeki lider fuarı BeautyEurasia’nın 2022 edisyonuna gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Katılımcılarımızın görünürlüklerini artırmaları, marka bilinirliklerini güçlendirmeleri, fikir önderliklerini yansıtabilmeleri ve yeni ürünlerini gösterebilmeleri adına kendi stantlarında düzenledikleri özel etkinliklerini duyurmaları için destek vermekteyiz.
Katılımcılarımız her yıl kendi stant alanları içerisinde müşterilerine, basına, fuar ziyaretçisi sektör profesyonellerine ve alıcılara yönelik “Tanıtım Kokteyli”, “Influencer Ağırlama”, “Ürün Tanıtımı, “Atölye”, “Söyleşi”, Hediye Çekilişi”, “Demo Gösterisi” vb. özel aktiviteler organize ediyor. Bu yıl itibarıyla firmalarımızın çalışmalarını daha görünür kılmak ve pazarlama faaliyetlerinde çözüm ortaklığı yapabilmek için sizlerden bilgi rica ediyoruz.
Bu aktivitelere web sitemizde, sosyal medya hesaplarımızda ve ziyaretçi rehberinde yer vererek duyuru çalışmalarınıza katkıda bulunmaktan memnuniyet duyarız.
 
Programda yer alabilmemiz için lütfen aşağıdaki linkte yer alan formu eksiksiz doldurup EN GEÇ 31 MAYIS 2022, SALI gününe kadar formda iletişim bilgileri yer alan kişilere göndermenizi rica ediyoruz.
Bu tarihten sonra gelen içerikler dijital ve basılı mecralarımızda duyuru desteği için gerekli olan zamana uymayacağından değerlendirilemeyecektir.

 
FİRMA ETKİNLİĞİ BİLGİ FORMU
 
 


 
Banner & Online Davetiye
Sık Sorulan Sorular
Müşteri Deneyimi Ekibi | Bize Ulaşın!

Müşteri Deneyimi Ekibi
beauty.destek@hyve.group
+90 212 970 83 08

ORGANIZED by ica.events


 

Bizi takip edin!#BeautyEurasia #BeautyEurasia2023