ICA Connect | VIP Alım Heyeti Programı

Sektör profesyonelleri ile tanışmak için ICA Connect uygulamasını kullanın!
ICA Connect Uygulaması nedir?

ICA Connect (Matchmaking System) Uygulaması, tek bir platform üzerinden hedef Hosted Buyer ve Ziyaretçiler ile hızlı ve kolay iletişim kurmanızı sağlamak için tasarlandı.

Bu uygulama ile sizin seçmiş olduğunuz kullanıcılarla B2B görüşme talepleri oluşturduğunuzda randevularınız otomatik olarak takviminize eklenecektir. Böylece tek bir panel üzerinden hangi saatte hangi firma ile görüşmeniz var görüntüleyebileceksiniz. Böylece fuarda geçireceğiniz zamanı en efektif şekilde kullanmış olacaksınız.

B2B görüşmeleriniz hakkında anlık bildirimleri görüntülemek için uygulamanızın bildirimlerini açmayı unutmayın.


ICA Connect Eşleştirme Sistemi (Matchmaking System) Nasıl Kullanılır? 

  • ICA Connect Uygulamasını Google Play ve AppStore üzerinden mobil cihazlarınıza indirdikten sonra sisteme giriş yapınız.

  • Uygulama aktif hale geldiğinde firmanız adına ICA Connect sistemine giriş bilgileriniz sistemimizde tanımlı e-posta adresine otomatik olarak gönderilecektir.

  • Sisteme giriş yaptıktan sonra profilinizi tamamlayın ve eşleştirme yapabileceğiniz profilleri incelemeye başlayın.

  • Uygulamadaki tüm adımları tamamlandıktan sonra tercihleriniz doğrultusunda sistemin size uygun bulduğu tüm firmalar ana sayfanızda listelenecektir.

  • Firmalara B2B randevu talebi gönderebilir, iletişim bilgilerinizi mesaj yoluyla paylaşabilirsiniz. Farklı sektörlerdeki firmaları görmek isterseniz, dilediğiniz kriterlerlere göre özel arama yapabilirsiniz.

  • Eşleştiğiniz profesyonellerle fuar öncesinde, süresince ve sonrasında iletişimde kalabilirsiniz.
     

ICA Connect Eşleştirme Sistemi Giriş
 
ICA Connect ve Uluslararası Satın Alım Heyeti Programı hakkında daha fazla bilgi için "connect@icaevents.com.tr" ile iletişime geçebilirsiniz.

 
Banner & Online Davetiye
Müşteri Deneyimi Ekibi | Bize Ulaşın!

Müşteri Deneyimi Ekibi
beauty.destek@icaevents.com.tr
+90 212 970 83 08

ORGANIZED by ica.events


 

Bizi takip edin!#BeautyEurasia #BeautyEurasia2023